+38
fest@dytiatko.org.ua

На медіафестивалі «Дитятко» говорили про магію слова

На медіафестивалі «Дитятко» говорили про магію слова

Член журі медіафестивалю «Дитятко», співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов на своєму майстер-класі «Магія слова» розповів проте, наскільки можна скористатися радіо для того, щоб покращити суспільство та скільки можливостей для творчості й спілкування надає радіо.

За його словами, радійне слово і справді має магічний вплив. Адже радіо за мінімальних витрат дозволяє впливати на аудиторію, дає розширені можливості для спілкування. І в цілому здатне покращити суспільство без використання могутнього зображувального чинника, яким володіє телебачення. Радіо більш демократичне, але водночас значно вимогливіше, ніж ТВ, оскільки потребує глибокого володіння темою та високої кваліфікації промовця.

«Демократичність, заохочення до розбудови горизонтальних взаємозв’язків між людьми, організовувати широку суспільну дискусію, – це все є радіо. На мою думку радіо вимагає більшу кваліфікацію для роботи, аніж будь-який інший засіб масової інформації. Адже свою думку не потрібно підкріплювати зображенням чи текстом», – каже Андрій Куликов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *