+38
fest@dytiatko.org.ua

Місцеве самоврядування – це ми!

Місцеве самоврядування – це ми!

Місцеве самоврядування – це ми!

2018, 8′

Дитяча студія “Школа юних журналістів”

Еліна – школярка. Домашнім завданням у школі їй задали дізнатись, що ж таке “місцеве самоврядування”. Як виявляється – це обширна й доступна тема й дівчинка швиденько з допомогою батьків про все дізнається.

Місцеве самоврядування - це ми

2019, 11′

Маланчук Марія / Першокласне ТВ

Нестор і Сандра, ведучі телепрограми, розповідають, що таке самоврядування.

Ми - майбутнє нашої громади!

2019, 9′

Учнівське самоврядування Шумського НВК

Успіх нашої громади залежить від нас!

Сіті-квест "Скарб Радзивіла"

2019, 5′

Студія Радодрайв

Цьогоріч нашому мальовничому містечку Радивилів виповнюється чотириста п’ятдесят п’ять  років. А імениннику прийнято дарувати подарунки. Ми довго думали, щоб подарувати такому поважному ювіляру і  вирішили організувати перший в Радивилові загальноміський квест для молоді громади «Скарб Радзивіла».

Місцеве самоврядування очима дітей

2019, 5′

Вікторія Приходько

Я народилася і проживаю у наймальовничішому місці нашої України – Вакулівській ОТГ. Тут створені всі умови для участі й розвитку всіх її громадян, а особливо дітей.

Раціональне природокористування громади

2019, 8′

Кіногурток “Мрія”

Проблема раціонального природокористування в Білоцерківській ОТГ є актуальною з моменту її створення. Агітбригада “Екостайл” шкільного самоврядування Білоцерківської ЗОШ бере активну участь у вирішенні цього питання.

Мрії збуваються

2019, 10′

Creative TV

У нашому ролику розповідається про те, як діти сільської школи, мріючи знімати власні відеороботи та створювати анімацію, своєю наполегливою працею та завзяттям заробили кошти на придбання обладнання для свого шкільного телебачення. Робота змонтована у стилі німого кіно.

#ДемократіЯ

2019, 7′

Дитяча ТВ студія “ОбовсемКа”

Спроба дітей розібратися у такому складному питанні, як демократія.

Будуємо Україну разом

2019, 10′

Медіа школа “Новий кадр”

Історія про волонтерський рух “БУР”. До села Введенка, що на Чугуївщині, приїхав табір “Будуємо Україну Разом”. Місія цих хлопців та дівчат – допомагати відновлювати помешкання сім’ям, що опинилися в скрутній ситуації та створювати щось нове, але необхідне цій громаді. До процесу долучилися жителі, селищна рада та волонтери.

ВСІ - ДІЯТИ!

2019, 4′

Студія “Ініціативна молодь”

Ми, молодь Овруцької громади, беремо на себе відповідальність і твердо заявляємо: “Вчитися, Слухати, Ініціювати – ДІЯТИ!”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *