+38
fest@dytiatko.org.ua

Міжнародна команда журі медіафестивалю «Дитятко» привітала переможців-2020

Міжнародна команда журі медіафестивалю «Дитятко» привітала переможців-2020

Під час церемонії закриття ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», що проходила в режимі online, члени журі висловили свої враження від робіт цьогорічних учасників, виділивши їх ініціативність, завзятість та цікаві ідеї, що були передані у творчих роботах.

Андрій Куликов (Україна) – експерт з засобів масової інформації, журналіст, радіо- та телеведучий, голова правління ГО «Громадське радіо»: «Цьогорічний досвід показав, що навіть на великій відстані одне від одного ми можемо робити успішні речі. Наполегливість, ініціативність, винахідливість, звісно ж, на основі допитливості, – усе це характеризує «Дитятко». Якщо хтось не став лауреатом, а я вітаю переможців, наступного року варто спробувати знову. Адже за цей час ви набудете нових знань і матимете більше підстав для того, щоб досягти успіху».

Наталія Морозова (Республіка Білорусь) – режисер, продюсер, сценарист, педагог, лауреат міжнародних кінофестивалів, президент Міжнародного дитячого фестивалю кіно та телебачення «КІНОСВІТ»: «Дорогі діти та дорослі, вітаю із завершенням чудового фестивалю «Дитятко». Щиросердно дякую вам за той професійний підхід, що ви продемонстрували у своїх роботах, ваші ідеї надзвичайні. Будь-ласка, створюйте ще фільми, мультфільми, радіопрограми, блоги, соціальну рекламу. Завдяки вашій завзятості світ стає добріше».

Пабло де ла Чика (Іспанія) – режисер, продюсер, сценарист, засновник компанії Salon Indien Films, що займається виробництвом незалежного кіно, лауреат міжнародних конкурсів: «Вітання учасникам фестивалю, який попри карантин, вдалося провести на високому рівні. Я побачив хороші, професійні історії. Відчуваю себе по-справжньому щасливим і хочу подякувати за час, якій я провів, переглядаючи якісне, глибоке кіно, яке захищає права дітей. Дякую, побачимося на наступному фестивалі!».

Манук Депоян (Україна) – режисер: «”Дитятко” – один із моїх улюблених фестивалів, і я дуже радий, що навіть у такій складній обстановці організатори знайшли можливість зібрати нас усіх знову разом. Зараз ми, на жаль, спілкуємося на відстані, але все одно наші емоції знаходять один одного. Як завжди, я отримав величезне задоволення, подивившись конкурсну програму, побачив багато міцних професійних фільмів. Хочу підкреслити, що з кожним роком програма фестивалю стає все багатшою та цікавішою, відповідно й вибрати найкращий фільм було дуже складно. Все це говорить про те, що кіноіндустрія поповнюється професіоналами своєї справи, в тому числі в особі дітей. Бажаю всім міцного здоров’я, впевненості своїх силах і звичайно ж мирного неба. Дитятко – це фестиваль, де перемагають усі!».

Ілля Свідлер – директор міжнародної кінодистриб’юторської компанії «Кінолайф», член Української кіноакадемії: «Вітаю учасників фестивалю «Дитятко». Мені дуже приємно бути причетним до цього чудового кіноівенту. Ви пройшли найскладніший шлях – це створення контенту, фільмів, сценаріїв. Треба мати дуже багато сили і таланту, щоб це зробити, і вам це вдалося. Дякую усім за неймовірно талановиті роботи. Сподіваюсь наступного року теж побачити ваші роботи, які будуть ще більш професійні і захопливі».

Катерина Яресько – завідувачка кафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, кандидат педагогічних наук, журналістка-дослідниця, блогерка: «Місто Харків надзвичайне, бо подарувало світу фантастичний дитячий міжнародний медіафестиваль «Дитятко», який цього року відзначив свою дванадцяту річницю. Бажаю всім успіхів, натхнення та чекаємо вас наступного року».

Керівник Харківського аероклубу імені В. С. Гризодубової ТСОУ Сергій Філатов та виконавча директорка KharkivAviaFest Анна Симоненко: «Передаємо найщиріші вітання з нашого аеродрому «Коротич». На жаль, цього року коронавірус привніс свої корективи в проведення фестивалю «Дитятко» та «Авіафесту-2020», але тим не менше, організаторам вдалось знайти вихід та об’єднати усіх нас через мережу Інтернет. Щорічно Харківський аероклуб організовує для фіналістів «Дитятко» цікаві екскурсії та авіапольоти, а також підтримуємо номінацію «Наше мирне небо», яка звертає увагу все більше дітей. Хочемо запевнити вас, що кожна робота, яка була надіслана – для нас була особливою і неповторною, тому кожного разу виділити кращу завжди складно. Впевнені, наступний рік подарує номінації «Мирне небо» ще більше талановитих учасників та гостей аеродрому «Коротич» у вашій же особі. Щиросердно бажаємо вам успіхів, натхнення, процвітання і високого польоту. Чекаємо з нетерпінням у наступному 2021 році».

Президент Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та команда фестивалю дякують  міжнародній команді журі за великий обсяг зробленого, переглянутого, оціненого, обговореного, відзначеного.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *