+38
fest@dytiatko.org.ua

Мортен Енберг привітав переможців номінації “Місцеве самоврядування – це ми!” фестивалю Дитятко”

Мортен Енберг привітав переможців номінації “Місцеве самоврядування – це ми!” фестивалю Дитятко”

З 5 по 8 вересня у Харкові проходив Х Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль “Дитятко, який зібрав майже 200 талановитих дітей з усієї України та з-за кордону. Свої роботи приїхали представити й учасники номінації “Місцеве самоврядування – це ми!”, яка реалізується завдячуючи підтримці Ради Європи. Привітати переможців та вручити їм такі бажані дипломи та призи приїхав Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.

«Радий вкотре вас всіх вітати на цьому фестивалі. Хочу подякувати пану Сергію Чернову за запровадження цього прекрасного фестивалю та усім вам за позитивні емоції, які я тут отримав, – зазначив Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи Мортен Енберг. – Радий вітати переможців номінації «Місцеве самоврядування – це ми!», адже саме ви цього року поїдете до Страсбургу, подивитися, як працює Рада Європи».

Отже, за рішенням професійного журі переможцями визнано:

І місце

робота “Місцеве самоврядування – це ми! Або Нічого для нас – без нас!”, Кіногурток “Крок” з Близнюківського району Харківської області

ІІ місце

робота “Відкривай Радивилів”, Команда “Радодрайв” Радивилівського НВК “Школа №1-гімназія” Рівненської області

ІІІ місце

робота “Не тільки дивитись, а бачити!”, Продакшн-студія “Рожеві окуляри” з міста Львів

Автори цих робіт невдовзі матимуть змогу особисто відвідати штаб-квартиру Ради Європи у Страсбурзі та Молодіжний форум демократії.

“Коли я бачу очі дітей, які вибігають на сцену за своїми нагородами, я щоразу переконуюсь наскільки для них важлива наша допомога та підтримка. Бачити ці сяючі очі – це щастя”, – сказав Мортен Енберг по завершенню церемонії нагородження.

Президент фестивалю “Дитятко”, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував керівникові Офісу Ради Європи в Україні Мортену Енбергу та усій команді Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» за підтримку фестивалю. “Номінація “Місцеве самоврядування – це ми!” – дуже важлива не тільки для сьогодення, а й у перспективному плані. Адже працюючи над певною темою, діти заглиблюються в окремі питання та розширюють власне сприйняття реальності, стають більш активними членами своїх громад”.

Важливість подібної тематики відзначали й члени міжнародного професійного журі фестивалю. Сценарист, режисер та продюсер Хав’єр Наварро Монтеро з Валенсії (Іспанія) підкреслював, що «Фестиваль «Дитятко» – це якісний фестиваль з потужним рівнем організації. Побачивши роботи у виконанні дітей та молоді, був здивований, що їх автори звертаються до дуже важливих соціальних та суспільних тем».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *