+38
fest@dytiatko.org.ua

ДИТЯТКО-2018: Кращий повнометражний фільм для дітей

ДИТЯТКО-2018: Кращий повнометражний фільм для дітей

Балада з Тибету (Ballad From Tibet)

dir. ZHANG WEI, Китай

Історія про подорож групи дітей з Тибету, які разом вирушають у подорож із різних причин.

Допомога (HALKAA)

dir. Nila Madhab Panda, Індія

Унікальний погляд на героїзм, прагнення та мрії дитини. Головний герой, хлопець Пичку, бореться за основну проблему, з якою він стикається щодня: дефекація на відкритому повітрі серед інших.

Мисливці на відьом (The Witch Hunters)

dir. Rasko Miljkovic, Сербія, Македонія

10-річний Йован часто уникає реальності, щоб зануритися у фантастичний світ. Це все змінюється, коли він починає дружити з новою однокласницею Мілікою та разом вони полюють на її мачуху-відьму.

Втеча рогатих вікінгів або п'ять днів з життя Джонні Воробйова

реж. Ілля Білостоцький, асоціація НП КОТ, Російська Федерація

Друзі, затероризовані бандою вуличних хуліганів, ризикують провести все літо, замкненими в своєму дворі. Але завдяки винахідливості, взаємовиручці та підтримці, їм вдається заполучити у свої руки серйозну “біологічну зброю”.

Харві та чарівний музей (Harvie and the Magic Museum)

dir. Martin Kotík, Inna Evlannikova, Бельгія, Чехія, Росія

Харві – розумний хлопчик з одним лише бажанням: завершити останній рівень своєї комп’ютерної гри. Але закінчення гри виявляється лише початком справжньої пригоди, яка переносить Харві, його собаку Джері та його подругу Моніку глибоко в забуті сфери старого маріонеткового музею міста.

Зворотний бік (Backstage)

dir. Andrea Sedlackova, Словакія, Чехія

Фільм про феномен танцювальних конкурсів і про те, що відбувається за кулісами. Шоу-бізнес – це не тільки конкурс талантів. Це іспит на дружбу, кохання, порядність та довіру.

Третє бажання (The third wish)

dir. Vít Karas, Чехія

Весела гумористична історія про підлітка Альберта, який раз за разом потрапляє у халепу. Події відбуваються у мерехтливому передріздвяному курортному містечку.

Останній богатир

реж. Дмитро Дьяченко, Російська Федерація

Іван, звичайний хлопець, з волі випадку переноситься з сучасної Москви в фантастичну країну Білогір’я. У цьому паралельному світі живуть герої казок, чарівництво – невіддільна частина побуту, а спірні питання вирішуються битвою на богатирських мечах. Несподівано Іван виявляється в самому центрі боротьби світлих і темних сил, ось тільки незрозуміло, чому головна роль в подіях, що відбуваються, на загальну думку, уготована саме йому.

Удари синього вітру (Blue Wind Blows)

dir. Tetsuya Tomina, Японія

Ао живе зі своєю матір’ю та маленькою сестрою Кіі на острові Садо в Японії. Він сумує за своїм батьком, який нещодавно зник без сліду. Поки їх мати намагається впоратись з втратою по-своєму, Ао та Кіі біжать по острову і звертаються до океану.

На фоні індустріального приморського міста, поетичний фільм Тетсуя Томіна розповідає історію мрій, втрат і монстрів.

Супер Модо (Supa Modo)

dir. Lukarion Wainaina, Кенія, Німеччина

Дев’ятирічна Джо любить фільми і мріє бути супергероєм. Її найбільше бажання: зробити фільм і бути в ньому зіркою. У своїх фантазіях вона забуває, що вона смертельно хвора.

Валлай (Wallay)

dir. Berni Goldblat, Франція, Буркіна-Фасо, Катар

Аді, 13-річний хлопець, не слухає свого батька, який його виховує в поодинці. Останній, вичерпавши ресурси, вирішує доручити Аді на літо дяді Амаду для виховання. Дядько Амаду та його родина живуть на іншій стороні Середземного моря … в Буркіна-Фасо! Там, у 13 років, треба стати людиною, але Аді, переконаний, що приїхав лише на канікули, розуміє речі по-іншому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *