+38
fest@dytiatko.org.ua

Кращий повнометражний фільм для дітей

Кращий повнометражний фільм для дітей

Венді - Друзі назавжди

2018, 97′, Німеччина

Режисер: Ханно Олдердіссен

Венді, молода досвідчена вершниця, яка після травми працює у прекрасній старій конюшні під назвою Розенборг, де вона щодня може бути зі своїм коханим конем Діксі. Щоб врятувати Розенборг від банкрутства, вигравши призові гроші на турнірі, вона має об’їздити нового коня Пенні. Що стане з її дружбою з Діксі і чи збережеться конюшня?

Чускіт

2018, 90′, Індія

Режисер: Прия Рамасубан

Щоб досягти своєї мрії про школу, паралізована дівчина повстає проти традицій родини та інших старших у своєму віддаленому гімалайському селі. 9-річна Чускіт має дух і рішучість, але чи достатньо цього у селі, забрукованому лише грубими каменями, зі школою, до якої можна дістатись лише через переправу, та немаючі достатньо коштів?

Джим Ґудзик і машиніст Лукас

2018, 105′, Німеччина

Режисер: Денніс Ганзель

Пригодницьке фентезі за відомою книгою дитячого письменника Міхаеля Енде про симпатичних мешканців крихітної країни Медландіі, де за один день можна піднятися на найвищу гору, домогтися аудієнції у короля і придумати нову подорож!

Душа

2018, 79′, Іран 

Режисер: Амір Машхаді Аббас

Десятирічному Голаму, який живе у селі на півночі Ірану, потрібен велосипед, щоб виграти велопробіг та погасити борг батька. Гроші на новий велосипед можна отримати ,якщо виграти у конкурсі – навчити неграмотну людину читати та писати. Але в селі немає жодних неграмотних людей, окрім 90-річної жінки, яка ані як не хоче вчитися.

Останній колір

2019, 90′

Індія

Режисер: Вікас Ханна

Історія про обіцянки, які виконуються, та обіцянки порушені, про дружбу, яка не знає меж, та свободу, про перемогу людського духу.

Часи дитинства

2018, 107′, Російська Федерація

Студія “Майстер”

Сюжет фільму обертається навколо неймовірних переміщень у часі. Але усякий раз дія відбувається в Єкатеринбурзі та його околицях. І починається все за 500 років до нашої ери. Фільм про важливість кожної епохи, безцінність життя і, звичайно, про радість дитинства в будь-який час.

Бобот та енергія Всесвіту

2018, 100′, Україна 

Режисер: Макс Ксьонда

12-літній мрійник і фантазер Вадик потрапляє в зону протиборства інопланетної цивілізації, представники якої маскуються під виглядом людей і таємничої енергії. Від хоробрості головного героя залежить доля людства.

Фантомна лісова сова

2018, 90′, Естонія

Режисер: Ану Аун

Cімейний пригодницький фільм про 10-річну міську дівчину Ею, яка вимушена проводити Різдвяне свято на фермі на півдні Естонії. Вона допомагає рятувати старий первозданний ліс, двом закоханим знайти один одного та розгадати таємницю своєї родини.

Лялькові діти

2018, 87′, Сінгапур 

Режисер: Реймонд Тан

Комедія про хлопчика на ім’я Опен, який хворіє на аутизм. Він добре малює і мріє про участь у виставі. Дівчина Баоер дізнається про мрію Опена та разом з однокласниками допомагають йому здійснити мрію. Це фільм про прийняття інших такими, яким вони є, із зображенням людських відмінностей.

Невидима Сью

2018, 93′, Німеччина, Люксембург

Режисер: Маркус Дітріх

12-річна Сью має фізичний контакт з таємною сироваткою, яку її мати розробила на благо людства, та раптом вона стає здатною бути невидимою. Об’єднавшись з двома друзями та штучним інтелектом Альфредом, Сью вирушає у небезпечну пригоду, щоб звільнити матір та у кінцевому рахунку стати справжнім супергероєм.

Правила геймера

2018, 99′, Білорусь

Режисер: Ігор Четвериков

Фільм розповідає історію молодої команди геймерів. Хлопці грають в комп’ютерні ігри і мріють потрапити на міжнародні змагання, але з’ясовують, що для участі в крупних змаганнях потрібні гроші. Один з членів команди випадково знаходить цінний артефакт і хлопці вирішують, що послання з минулого є картою до загубленим багатств. Друзі починають розгадувати шифри і відправляються на пошуки скарбу.

Супер Фурбол

2018, 90′, Фінляндія 

Режисер: Джуна Тена

Емілія – дитина розлучених батьків з Гельсінкі. ЇЇ життя звичайне: вона ходить до школи, живе з мамою, а іноді – з татом. Але одного дня морська свинка кусає її за палець, надаючи їй таємну здатність перетворюватися на пухнастого супергероя, який може літати. Тим часом оселедці в сусідній затоці Балтійського моря кричать про допомогу, бо їхня вода отруїлася.

11 дітей з Моршина

2019, 85′, Україна

Solar Media Entertainment

Режисер: Аркадій Непиталюк

Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, працівниця Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю.

Гарячий хліб

2018, 87′, Узбекистан

Режисер: Умід Хамдамов

Фільм про переживання дівчинки-підлітка Зульфії, складні стосунки між дівчиною, нареченою та бабусею. Її матері доводиться працювати у місті, а Зульфія живе у селі з бабусею. Але дівчині хочеться бути ближче до матері.

Цирк Ноеля

2019, 89′, Нідерланди

Режисер: Денніс Ботс

Каз тікає з дому, бо її батьки увесь час сваряться та хочуть розлучитися. Вона приєднується до своїх друзів Віктора та Тоні з цирку Ноеля на шляху до важливого циркового фестивалю. Коли в дорозі починають відбуватися дивні речі, схоже, що вони ніколи не дістануться до фестивалю. Чи вдасться їм врятувати цирк та дружбу?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *