+38
fest@dytiatko.org.ua

Кращий короткометражний фільм для дітей

Кращий короткометражний фільм для дітей

День матері

2018, 11′, Канада 

Режисер: Олександр Десуза

Абнер, самотній 12-річний хлопчик, живе з батьком в тихому районі. Одного ранку, зустрівшись із двома братами, Фредді та Натаном, які приходять до нього за допомогою в приготуванні млинців, Абнер швидко занурюється в хаотичну і безладну подорож, стикається зі спогадами про свою маму та несподіваним задоволенням допомагати іншим.

Найкрасивіша вечірка

2018, 15′, Італія 

Режисер: Хеди Крісайн

Амін – дитина-іммігрант другого покоління, жвавий і доброзичливий. Сьогодні його день народження, і, як і кожна дитинаі, він не може дочекатися вечірки зі своїми однокласниками…

Вілла з привидами

2018, 7′

Канада 

Machin Club

Політ свободи

2018, 20′, Індія

Режисер: Аарті С. Багді

Фільм розмовляє з дітьми та дорослими як попередити сексуальне насильство над дітьми, створюючи усвідомлення для перших у сюжетній лінії та одночасно моделюючи поведінку батьків та інших дорослих у вирішенні цього питання. В основі фільму лежить універсальна історія про дружбу та сили говорити.

Супутник

2018, 6′

Туреччина 

Мухаммед, хлопець з сирійської сім’ї біженців, яка проживає в Туреччині, дуже любить малювати картини. На уроці мистецтва, коли всі учні малюють різнокольорові малюнки, Мухаммед малює картину про війну лише за допомогою олівця. Його однокласники намагаються покращити його картину: перетворюють бойовий літак у блакитну хмару, бомби, які падають з літака – у повітряні кулі, і нарешті вони намагаються зафарбувати життя самого Мухаммеда.

9 кроків

2018, 7′, Іспанія

Режисери: Маріса Креспо Абріл, Моїсе Ромера Перес

Ніч може бути темною і сповнена жаху для маленьких дітей, особливо для Саула, якому доводиться йти по довгому темному коридору, щоб потрапити вночі до туалету. Але батько намагається з усіх сил переконати його, що це небезпечно й боятися нема чого.

Як у грі

2018, 20′, Іспанія, Перу 

Режисер: Береніса Адріанен Зегарра

Бруно та Клаудіо повертаються додому зі школи. Настав час обіду, але їсти вдома нічого. Бруно намагається переконати брата піти пограти і знайти скарб. Виходячи, вони зустрічають сусіда Карлітоса, який вирішує супроводжувати їх у пригоді. Троє дітей збирають метал, пластмасу та папір, які продають наприкінці дня, щоб купити миску з супом.

Ляльки дихають

2018, 12′, Іран 

Режисер: Іман Солтані

Батько дарує Ареццо ляльку, яка має лише одну ногу. Діти знущаються з неї. Тож батько виготовляє для ляльки дерев’яну милицю.

4 за 10

2018, 10′, Індія 

Режисер: Рахул Ядав

Семирічна дівчинка намагається заробляти на життя собі та сім’ї, продаючи різні речі школярам англійської середньої школи.

Три серпневі дні

2018, 20′, Естонія 

Режисер: Мадлі Лаане

У розпал політичних потрясінь на початку 1990-х естонська дівчина та російський хлопець об’єднуються над спільною пляшкою американської коли.

Ноель

2018, 12′

Іспанія

Режисер: Кіке Арройо

Ноелю виповнюється 8 років, і його день народження у школі проходить у вигляді гри з переодяганням, організованою його вчителем. Він вважає, що якщо одягнутись як улюблений герой, це може допомогти знайти друга, який розділяє таке ж хобі.

РАНАМ - У пошуках землі

2018, 24′

Індонезія

Режисер: Девід Річард

Млінтанг – це наполеглива дитина, яка любить грати у футбол з однолітками, і має мрію стати професійним футболістом. Але це важко зробити через обмежені природні умови: в селі немає місця для гри. Труднощі з його пошуком є викликом для Mlintang та друзів.

80 плюс

2018, 11′

Уганда 

Режиссери: Лакі Лора Атвін, Мугуме Девідсон

Захоплююча історія, яка про освіту та відносини у сім’ї очима молодого Джонсона, який повинен догодити своєму тирану-батьку найкращими оцінками у класі

Домбира

2019, 30′

Казахстан 

Режисер: Рамазан Халіолла

Ассет навчається грі на домбирі, але вважає за краще грати у полі з друзями. Але коли він дізнається, що дівчинка Айгерім збирається прийти на концерт, він вирішає спрямувати усі свої зусилля на репетиції. Однак Ассету нелегко, бо його домбира зламана.

Олівець

2018, 15′, Сінгапур

Режисер: Джина Тан

Ви коли-небудь купували механічний олівець із відсутньою гумкою? Венсін помічає як її краща подруга Джоанна краде гумку з механічного олівця в книгарні. Вона стикається зі складною дилемою вибору між дружбою та її моральними принципами.

Ви бачили Бастера?

2019, 6′, Великобританія 

Режисер: Еммануель Лі

12-річний Джейкоб розпочинає пошуки зниклої собаки Бастер, опитуючи різних жителів містечка Уолтгамстоу.

Робочий момент

2018, 15′, Російська Федерація 

Режисер: Влада Васильєва

Маленький хлопчик Сева вперше в житті стикається з невідомим світом кінотворчості. Світ конкуренції з іншими дітьми-акторами, де продуктивність важливіша за почуття хлопчика.

Маленький Ахілл

2019, 29′, Німеччина

Режисер: Себастіан Янсен

Батько десятирічного Алекса, у якого відомий хуліган Георг забрав вілосипед, намагається вгамувати лють свого сина, розповідаючи йому епічну історію облоги Трої та грецького героя Ахілла. Алекс уявляє своїх друзів і себе як частину історії, і таким чином яскраво переживає піднесення і падіння великого Ахілла.

Нудьга

2019, 7′, Колумбія

Режисер: Альфонсо Акоста

Даніель, милий і ніжний, дотримується вказівок матері, але через нудьгу, самотність та тиск друзів, він вирушає у ризикову подорож небезпечними невідомими вулицями, на яких він й знаходить нового чотирилапого друга.

Ідеальне соло

2019, 20′, Китай 

Режисер: Ру Цзисяо

Старшокласник Лі Сян з малозабезпеченої сім’ї вчиться грати на віолончелі. Мати власний інструмент – для нього це розкіш, але у місті оголошують конкурс й Лі вперше бере віолончель додому, аби мати більше практики. Це змагання – єдиний шанс проявити себе. Але несподівано батько використовує віолончель, щоб погасити сімейний борг.

Вулик

2018, 19′

Бразилія 

Режисер: Карінна Де Сімоне

Історія Софії, 13-річної дівчини, мрією якої є представляти свою школу в Національному конкурсі робототехніки. Немаючі достатньо часу, вона та її товариші по команді таємно залишаються на ніч у школі після її закриття. Софія вирішує ризикувати усім, щоб досягти своєї мрії.

Кидок зверху

2018, 22′

Франція 

Режисер: Софі Мартін

14-річна дівчинка-підліток Джуллі з міцним характером, яка є капітаном баскетбольної команди, втрачає батьків у автомобільній аварії. Її з маленькою сестрою поміщають до дитячого будинку. Джуллі вважає за краще приховувати правду від своїх друзів й має намір навчитися долати гнів і смуток.

Лист Джордану

2019, 5′

Китай 

Да Чжуан – людина середнього віку. Він вмирає і переглядає свої минулі листи, що нагадують про його життя. Листівка до дня народження Майкла Джордана повертає його в другу половину дня його дев’ятого дня народження.

Шукаючи Шекспіра

2018, 17’б Великобританія

Режисер: Маргарет МакГолдрік

Мейв, тринадцятирічна школярка, вчителька якої, міс Хейз, вирішила, що клас достатньо розуміє творчість Вільгельма Шекспіра, та закликала учнів вийти за рамки постарілих діалогів та побачити в основі кожної п’єси Шекспіра історію, яка пережила час, у якому народилася.

Реліквія

2018, 23′

Індонезія 

Режисер: Трі Нугрохо

Історія про Нуху, дівчинку п’ятого класу початкової школи, яка хоче стати прапороносцем, коли підросте. Аби потренуватися із прапором, Нуха та її двоє друзів таємно беруть сімейну реліквію – прапор діда. Але коли прапор випадково було пошкоджено, ніхто з друзів не хоче нести відповідальність.

Прослуховування

2018, 22’б Республіка Корея

Режисер: Кім Сеул-кі

Унг-бі, дитина-актора, переживає, що вона може не отримати роль, бо не може заплакати. Вона дуже намагається плакати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *