+38
fest@dytiatko.org.ua

ДИТЯТКО-2018: Краща радіопрограма дитячої студії

ДИТЯТКО-2018: Краща радіопрограма дитячої студії

Моя країна, моє місто і я

Радіо “Терноцвіт”, Україна

 

Невидимі сни

Школа фільммейкерів “Новий кадр”, Україна

Благодійний проект “Невидимі сни” створений вікладачами та учнями для дітей з вадами зору. Учні школи фільммейкерів “Новий кадр” читають казки Сергія Козлова із циклу “Їжачок та Ведмедик”.

Із Довженкової криниці

Дитяча інформаційна агенція “Крила”, Україна

Про безцінні духовні та пісенні скарби.

WOW

Школа журналістики “Рожеві окуляри”, Україна

Ранковий ефір на радіо “WOW”. Радіо для тінейджерів із веселими рубриками та ясркавими ведучими, котрі розкажуть про все: що глянути коли сумно, як приготувати поживний сніданок та як просто весело проводити час.

Відповідально про важливе: БУЛІНГ

Дитяча студія телеведучих «Веселка TV», Україна

Хто несе відповідальність за завтрашній день? Що робити, щоб у найближчому майбутньому не шкодувати про втрачене покоління? Як вплинути на вирішення болючих питань? Шукаймо відповіді в радіопрограмі для розумних тінейджерів «Відповідально про важливе»!

Радіопрограма

Дитяча інформаційна агенція “Позитив”, Україна

У програмі: новини Будинку дитячої та юнацької творчості, шкіл міста, інтерв’ю, знайомство з юнити талантами, їх педагогами, творчими здобутками.

Зміни починаються з тебе…

телерадіостудія «Зміна», Україна

Що можуть зробити діти в такому недосконалому сучасному суспільстві? Насправді, чимало. Адже, дитяча небайдужість і творчість – це нові ідеї, цікаві проекти і нелегка праця.

Лови фішку

Kids Mediа Group, Україна

У радіопрограмі представлені дивовижні факти з життя людства. У новорічному випуску ведучі Лера та Саша розповідають про незвичайні традиції святкування Нового року в різних країнах світу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *