+38
fest@dytiatko.org.ua

Конкурс молодіжних журналістських робіт на музичну тематику, присвячений Міжнародному дню музики

Конкурс молодіжних журналістських робіт на музичну тематику, присвячений Міжнародному дню музики

Харківська обласна філармонія відкрила 90-й концертний сезон видатними творами у виконанні видатних музикантів. Осінній сезон знаменує проведення багатьох прекрасних концертів за участю симфонічного оркестру, органу, провідних колективів і солістів України та інших країн світу. Ми приділяємо особливу увагу молодіжним та дитячим проектам. З нагоди Міжнародного дня музики та з метою популяризації якісної музики серед підлітків Харківська обласна філармонія та Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» оголошують конкурс журналістських робіт на музичну тематику.

Цього разу ми відкриваємо лаштунки і пропонуємо взяти участь у справжній прес-конференції, що буде організована спеціально для учасників конкурсу, а також подивитися на відкриту репетицію молодіжних проектів. Дата і час прес-конференції: 17 жовтня, 14:00, приміщення органного залу Харківської філармонії.

Номінації:

  1. Телесюжет (до 5 хвилин).
  2. Відео для блогу на Youtube (до 10 хвилин).
  3. Фоторепортаж.

Хто може взяти участь у конкурсі:

Учні тематичних журналістських та режисерських гуртків, а також студенти спеціалізованих навчальних закладів.

Кожна з номінацій буде проводитися в двох категоріях – школярі та студенти. Мінімальний вік учасників – 13 років, максимальний вік – 22 роки.

Супроводжуватиме прес-конференцію запрошений нами професійний журналіст та експерт з питань медіакомунікацій Ірина Баришевська. Тож кожен учасник отримає відповіді та поради щодо створення якісного матеріалу, повне роз’яснення щодо формату прес-конференції, тощо.

Переможець в кожній номінації в обох категоріях (і школярі, і студенти) отримає грамоту і подарунок – кожен по три квитки на ключові концерти сезону.

Кожна робота, подана на конкурс, буде розміщена на офіційній сторінці Харківської філармонії в Facebook, переможець буде обраний за кількістю голосів (лайків) глядачів. Термін подачі матеріалу – до 1 листопада. Учасники, що не подали матеріали до встановленої дати, припиняють участь у конкурсі.  Голосування припиняється 15 листопада.

Більш детальну інформацію про захід, учасників відкритої репетиції та учасників прес-конференції ми надамо кожному учаснику після подання заявки на нашу електронну пошту – filarmonia1929@gmail.com

Кількість учасників лімітована, тому до заходу допускаються тільки учасники, що подали заповнену анкету і отримали підтвердження участі.

Чекаємо на ваші заявки на нашу електронну пошту filarmonia1929@gmail.com, в темі листа укажіть «участь у конкурсі».

Додаток:

Анкета учасника

  1. Ім`я, прізвище.
  2. Вік.
  3. Місце навчання.
  4. Номінація.
  5. Категорія (школяр чи студент).
  6. Контактні дані (телефон, електронна пошта).
  7. Контактні дані вчителя (для учасників категорії «школярі»).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *