+38
fest@dytiatko.org.ua

Конкурсні покази, 5 вересня

Конкурсні покази, 5 вересня

Кінотеатр "Київ"

Початок сеансу

10:00

Це – Джої

 2020, 12’
Франція 
Режисер: Домінік Етчекопар
Хто знімає жарти швидше, ніж його крихітна тінь? Хто вважає, що школа – найкращий ігровий майданчик на Землі? Хто буде кращим другом, ніж ваш найкращий друг?

Пес на ім’я Пет

 2019, 7’
Франція 
режисер: Даніель Кляйн
«Пес на ім’я Пет» – про щоденні пригоди звичайного песика Пета та його власниці Лоли. Пат ладен зробити усе, щоб день Лоли був гарним, долаючи непереборні перешкоди завдяки своїм імпровізованим планам та собачим здібностям.

Гігантозавр

 2019, 11’
Франція 
режисер: Олів’є Лелардо
Роккі, Білл, Кроха та Мазу – чотири динозаврики, що зростають у крейдовий період. Життя – це завжди пригода: весь час з’являються нові вулкани, брахіозаври з довгими шиями та величезні трицератопси вільно гуляють, метеорні дощі запалюють нічне небо і… над усім панує великий гігантозавр!

Таффі

 2019, 7’
Франція, Великобританія 
режисер: Ахмед Герруаш
Серіал показує нескінчену нахабну виставу, яку доводиться терпіти вірному собаці Бентлі, коли його літня власниця-мільярдерка місіс Мучмор бере до себе Таффі, єнота-самозванця, що вдає з
себе пухнастого ангорського кота з великими очима.

Полювання на гамусино

 2019, 6’
Іспанія 
режисер: Сільвія Маньєс Веласко
У людей є тотем, що дає їм контроль над уявою. Коли гамусино викрадає тотем Рубена, його син Гюго відправляється на пошуки і зустрінеться з цією істотою віч-на-віч, щоб відновити життєві сили батька.

КРІНГ!

 2019, 8’
Малайзія 
режисер: Хільмі Ісмаїл
Історія про Сураю, завзяту вчительку початкових класів, якій трапляється унікальний проблемний учень, у якого труднощі з розумінням матеріалу на її уроках. Подивіться на те, як вона знаходить інші способи допомогти хлопчикові подолати проблеми з навчанням, незважаючи на труднощі, з якими вона стикається на своєму шляху.

Битос

 2019, 5’
Італія 
режисер: Денис Ріпамонті, Марія Ноемі Гранді
Битос – бог морських глибин. Битос – темна прірва. Вітер тихо дме на березі моря. Незграбна ворона сидить на пляжному будиночку, а обережний рак-самітник бігає на піску. Неподалік літня пара насолоджується полуденним сонцем. Тихий спокій порушують лише двоє малюків, які грають м’ячем.

Зникнення

 2019, 1’
Мексика, Великобританія 
режисер: Еміліано Алькосер
Динозавру загрожує велика небезпека. Засновано на реальних подіях.

Нещодавно на пляжі

 2019, 3’
Німеччина 
режисер: Даніель ван Вестен
Неслухняний хлопчик гостро відчуває силу карми. Оскільки Всесвіт завжди прагне до рівноваги, то кожен отримує те, на що врешті-решт заслуговує.

Цар Плаксій та Лоскотон

 2019, 12’
Україна 
режисер: Андріан Сахалтуєв
У царстві Сльозолій править цар Плаксій, який забороняє сміх та веселощі, адже найбільший делікатес для нього – сльози народні. А протистоїть йому веселун дядько Лоскотон, що звеселяє діточок та їхніх батьків, даруючи там самим надію.

Початок сеансу

12:00

Дронині мандрони

 2020, 90’
Україна 

режисер: Катерина Балабай
11-річний Дроня понад усе хоче перемогти у конкурсі молодих програмістів та поїхати навчатися у відому IT-компанію. Але батьки відправляють Дроню у літній табір, де йдуть змагання за звання кращого загону. Перед Дронею та його новими друзями постає нелегке завдання – перемогти у конкурсі.

Початок сеансу

14:00

Рокка змінює світ

 2019, 100’
Німеччина 

режисер: Катя Бенрат
Сценарій Хіллі Мартінек розповідає історію 11-річної Рокки – розумної, креативної та сміливої дівчинки, яка живе сама по собі, всупереч вчителям та усім установам.

Кінотеатр імені О.Довженка

Початок сеансу

12:00

Джет та тваринки-рейнджери: Порося летить!

 2020, 15’
Філіппіни 
режисер: Патрік Апура
У той час як більшість свиней набирають зайві кілограми лише для того, щоб переважити одна одну, порося Вікі Бійк замість цього намагається розібратися, як йому злетіти. Воно вважає, що саме тому
народилося легеньким і худеньким порівняно з іншими.

Абрака

 2020, 22’
Франція 
режисер: Крістоф Батбіль, Фабрис Нзінзін
Дізнайтеся про веселі та дивовижні пригоди хлопчика Фірміна, який заводить неочікувану дружбу з Абракою, запальною 12-тирічною дівчинкою-добровольцем, яка приїжджає з планети імеджін на Землю для вивчення магії.

Клаптевий пінгвін

 2020, 4’
Німеччина 
режисер: Анжела Штеффен
У Клаптевого Пінгвіна проблема: він хоче швидко бігати, але не знає як! чи знайдуть його клаптеві друзі спосіб допомогти йому?

Акула Фінні

 2020, 12’
Канада 
режисер: Аліна Тісо
Дивіться, як Фінні та її друзі досліджують історії про дружбу, сім’ю та побут очима дошкільняти. Будь-то перший день у школі, поїздка до стоматолога чи спроби бути сміливим під час першої ночівлі у друзів, несамовита уява Фінні перетворює повсякденні враження на круті пригоди!

Муш-Муш та Мушики

 2020, 12’
Бельгія, Франція 
режисер: Джорі Крістіен
«Муш-Муш та Мушики» – кумедні пригоди народу Мушиків, коли вони разом повертають грибам веселощі! У кожного з мушиків, маленьких охоронців лісу, є особливий дар.

Обіцянка

 2020, 3’
Україна 
режисер: Ірина Гаркавець
Це дуже особиста історія про те, наскільки все пов’язано. Про стосунки дітей та батьків, екологічну освіту та відповідальність як у стосунках
з людьми, так і з природою.

Лінія червона та лінія чорна

 2020, 2’
Італія, Франція 
режисер: Паола Соррентино
Анімація, яка розповідає історію про червону та чорну лінію.

Карантинний хор

 2020, 1’
Великобританія 
режисер: Едоардо Сарторі
Невелике італійське містечко вчиться духу співпраці на ізоляції під час пандемії коронавірусу.

Три кота

 2019, 5’
Російська Федерація 
режисер: Дмитро Висоцький
Разом із трьома кошенятами діти відправляються у веселі пригоди, де вони дізнаються, про правила безпеки, значення дружби та сім’ї, вчаться думати перш ніж робити.

Початок сеансу

14:00

Де живуть відьми

 2020, 17’
Великобританія / United Kingdom
режисер: Адам Робінсон
Коли задирливий підліток діймає молодшу сестру через страх перед відьмами, усе обертається темним боком, що змушує її переосмислити справжнє значення магії.

Вікно

 2020, 19’
Індія / India
режисери: Дхавал Кадакіа, Пратік Сабервал
Коли 10-річна Вані втрачає два постійні зуби в автомобільній аварії, її родина об’єднується, щоб назбирати достатньо грошей на зубні імплантати для дівчинки до того, як за 3 місяці знову почнеться школа.

Час блюзу

 2019, 14’
Іспанія 
режисер: Мігель Ангел Фонт Бізьє
Дехто каже, що життя, як пісня. Мелодії можуть підніматися, мелодії можуть спадати … і раптом ми губимося в ритмі.

Коробок Саї

 2019, 30’
Японія 
режисер: Мікіко Окамото
Сая живе з бабусею. її мама часто приходить до неї в гості, після того як переїхала з сином до свого співмешканця. Одного дня Сая зустрічає чоловіка, який продає коробок, що містить таємну силу.

Соня любить, Соня не любить

 2020, 15’
Словакія 
режисер: Наталія Бєляєва
Коли наближається шостий день народження, дівчинка вибирає декілька подарунків – не для себе, а для своєї улюбленої ляльки Соні, яка чекає її в магазині.

Кінотеатр "8 1/2"

Початок сеансу

12:00

Буйє

 2019, 10’
Німеччина 
режисери: Андреас Кордес, Роберт Кьолер
У Буйе, який живе на узбережжі разом зі своїм батьком Хольке, в голові багато питань, на які не так просто відповісти. Як зрозуміти, що я когось люблю? Де я був до народження? Як зрозуміти, що це не сон?

Дрібниці

 2019, 15’
Італія 
режисер: Еміліано Галігані
Літня ніч у Тоскані. 12-річна дівчинка на ім’я Джорджія чекає на свого незграбного друга Фульвіо. Джорджія має таємну місію – влаштувати саботаж та пошкодити автомобіль, щоб наступного дня він не завівся. Все здається ідеально спланованим, але раптом все перетворюється
на суцільну катастрофу.

Єралаш

 2019, 72’
Російська Федерація 
режисер: Борис Грачевський
Короткий альманах гумористичного серіалу для
дітей «Єралаш» – це короткі нариси з повсякденного життя, рекомендовані для сімейного перегляду.

Початок сеансу

14:00

Історія старенької

 2019, 6’
Ізраїль 
режисер: Ор Леві
Яффа – 80-річна жінка, яка живе в будинку для літніх людей і має психічний розлад. Він змушує її знову прожити своє дитинство. У той час її тато, який був діловою людиною, мандрував світом і надсилав їй листівки з кожної країни, яку він відвідав, і вона уявляла себе поряд з ним у його пригодах.

Вальс

 2019, 14’
Японія 
режисер: Марі Міязава
історія відбувається у світі, де живуть продукти, виготовлені з пшениці. Більшість сортів вороже ставляться один до одного. Однак коли з’являються істоти, виготовлені не з пшениці, а з інших інгредієнтів: м’яса та вершків, вони усі об’єднуються, щоб протистояти цим істотам.

Гойдалка

 2019, 1’
Україна 
режисер: Поліна Піддубна
історія про дитячий майданчик, ультранасильство та нескінченне дитинство.

Відьма і немовля

 2020, 5’
Російська Федерація 
режисер: Євгенія Голубєва
Літній відьмі треба знайти дитину для заклинання, яке зробить її знову молодою. Але коли вона приносить додому немовля-принцесу, усе йде не за планом.

Повітряний змій

2019, 13’
Чехія, Польща, Словаччина 
режисер: Мартін Сматана
Фільм «Повітряний змій» порушує питання смерті, але робить це у простий метафоричний та символічний спосіб на прикладі стосунків
маленького хлопчика та його дідуся. Він пояснює, що ніхто з нас тут не назавжди і що усі живі істоти мають померти, а також показує, що смерть не означає кінець нашої подорожі.

Послухай, тату!

 2019, 13’
Російська Федерація 
режисери: Ольга Полієктова, Тетяна Полієктова
Про лист про ненависть та любов хлопчика до батька, де розповідається усе, про те що колись залишилося несказаним.

Тепла зірка

 2020, 5’
Російська Федерація 
режисер: Анна Кузіна
Птах, яка підтримує порядок на небі, випадково скидає зірку під час прибирання. і на землі діти її знаходять.І

Через міст

 2020, 5’
Канада, Німеччина, Тайвань 
режисери: Аліша Штайнбергер, Чао Гуді Ву
Брат та сестра, які росли окремо, возз’єднуються у запеклій битві у відеогрі, «будуючи міст» через прогалину у своїх стосунках!

Вітер на велосипеді

 2019, 6’
Іран 
режисер: Назанін Собхан Сарбанді
Молодий вітер отримує велосипед. З ним він може дути швидше. Без особливих зусиль він вільно усюди їздить і насолоджується поїздкою. Найголовніше, що він – єдиний вітер з таким видом транспортного засобу. Ця свобода і нова можливість надають йому змогу робити що завгодно. 

Brave Factory

 2020, 6’
Україна 
режисери: Тіна AJ, Андрій AJ
Жук та його вірний друг Дерево потрапили на фабрику, щоб перетворити раціональну промислову споруду у світ ірраціональної краси. Звільнити всіх її мешканців від правил і норм та працювати не для виробництва і торгівлі, а для мистецтва, музики і моменту єдності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *