+38
fest@dytiatko.org.ua

Конкурсні покази, 3 вересня

Конкурсні покази, 3 вересня

Кінотеатр "Київ"

зала №1

Початок сеансу

14:00

мійСЕЛФІ

2019, 50’
Німеччина 
Режисер: Енн Шешонк
У 12 років Майя втратила все волосся. Її діагноз – гніздова алопеція. Вона запитує себе: як мене сприймають інші? Я гарна? Як певний спосіб знайти відповіді – Майя робить багато селфі.

Стати ЛЕВом

2019, 17’
Нідерланди, Україна 
Режисер: Джаміла ван дер Хулст, Томас Роос
Фільм розповідає натхненну історію хлопчика Валерія з Харкова (Україна). У Валерія є мрія – стати професійним футболістом, як Євген Левченко (ЛЕВ). Щоб досягти цієї мети, потрібні відданість, пристрасть
та сім’я.

Під шкірою

2020, 16’
Греція 
1-а професійна середня школа м. Ретимно
Автор: Еліссавет Вівілакі
Тенденція, самовираження, пошук ідентичності, заява, революція? Коли, як і чому? Що насправді означають техніки татуювання для підлітка, який вирішив їх застосувати? Це суттєво чи вони мають глибше значення?

Познайомтеся з Рамоном

2020, 4’
Аргентина, Уругвай 
Режисер: Пілар Альдіріко
Рамона, морського котика – малюка, врятували від нафтової плями, коли йому було лише кілька днів. Зараз він живе в центрі порятунку морської природи, з багатьма тваринами, які також страждають від пластикового забруднення. Історія Рамона – про надію та виживання.

зала №1

Початок сеансу

16:00

Фокстер і Макс

2019, 89’
Україна
ТОВ ПРОНТО ФІЛЬМ
Режисер: Анатолій Матешко
Творчий, але самотній школяр Макс виявляє,
що графіті собаки, яке він намалював знайденим під мостом балончиком, ожило у вигляді пса-наноробота з суперможливостями. І тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, щоб оволодіти цією могутньою технологією.

Кінотеатр імені О.Довженка

зала “Індіго”

Початок сеансу

14:00

МОЯ МОЛОДША СЕСТРА

2019, 94’
Російська Федерація 
Режисер: Олександр Галібін
Наскільки Яміль пам’ятає, війна була завжди. Але Яміль чекає на її завершення, бо тоді його батько, якого хлопчик знає лише з фотографій та листів, повернеться додому. Одного дня його мати їде до далекого міста і привозить з собою мовчазну дівчинку Оксану. Мати також переказує наказ від батька – піклуватися про Оксану так, ніби вона – його сестра…

Кінотеатр "8 1/2"

зала №2

Початок сеансу

14:00

Стіна між нами

2019, 110’
Німеччина 
Режисер: Норберт Лехнер
1986 рік. На зустрічі молоді з ГДР та ФРГ 17-річна Ганна зустрічає Пилипа. Це кохання з першого погляду. Але любов затьмарюється гіркою реальністю: чи зможуть вони продовжувати стосунки, перебуваючи по різні боки стіни?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *