+38
fest@dytiatko.org.ua

Змінено Національну конкурсну програму

Змінено Національну конкурсну програму

Окрім вже традиційного конкурсу «Екологія живої природи: відновлення та збереження», ми пропонуємо вам дещо новеньке. Три нові номінації, які, впевнені, допоможуть розкрити ваше бачення світу.

Конкурс тревел-відео «Літаком, поїздом, автомобілем».

Ми надихнулись фільмом Джона Г’юза, що вийшов у прокат у 1987 році, та популярністю тревел-відео, тож пропонуємо вам розказати про свої пригоди.

Тривалість робіт у конкурсі тревел-відео «Літаком, поїздом, автомобілем» – до 30 хвилин.

Конкурс аерозйомки «У небо ніби птах».

Спільно з нашим вірним другом та надійним партнером – Харківським аероклубом імені В.С.Гризодубової ТСОУ – вирішили запровадити конкурс аерозйомки «У небо ніби птах». Ви багато експериментуєте з дронами, оглядаючи свої населені пункти та українські краєвиди з висоти птичого польоту. Чому б й нам не побачити Україну через об’єктив камери квадрокоптера, яким керуєте ви?

До конкурсу у номінації «У небо ніби птах» приймаються лише відеороботи, створені за допомогою дрону (квадрокоптера). Тривалість робіт – до 5 хвилин.

Конкурс «Сковорода 300» (рубрика «Тік-Ток. ДИТЯТКО»).

Конкурс «Сковорода 300» присвячено до святкування 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Його цитати можуть стати влучними передбаченнями на кожен день, а їх сучасне трактування ― ще одним фільтром для ухвалення рішень.

Для участі у конкурсі «Сковорода 300»  (рубрика «Тік Ток. ДИТЯТКО») необхідно викласти відеоролик у соціальній мережі Tik Tok з хештегами #Дитятко, #Сковорода300 та відмітити акаунт @dytiatko_fest. Наступний крок: заповнити на сайті Фестивалю онлайн заявку на участь.

Обов’язковою умовою для участі у номінаціях «Літаком, поїздом, автомобілем», «У небо ніби птах» та «Тік-Ток. ДИТЯТКО» є виконання конкурсної роботи дитячою студією (гуртком, автором шкільного віку).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *