+38
fest@dytiatko.org.ua

Дракони з фільму «Гра престолів» мігрують до Харкова

Дракони з фільму «Гра престолів» мігрують до Харкова

5-8 вересня у Харкові на базі табору «Сонячний» зберуться понад двісті фіналістів Х Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко». Сюди їхатимуть студійці з-за кордону та майже з усіх регіонів України. Оцінюватиме їхні роботи міжнародне журі з Німеччини та Кореї, Ірану та Білорусі, Греції, Іспанії, України.

Цьогоріч дуже пощастить учасникам анімаційного спрямування. Для них підготовлено чотири майстер-класи від особливих творців анімації.

Впродовж шести годин разом з майстрами київської студії RIDNI Аnimation учасники фестивалю зможуть зануриться за допомогою пластеліну, ліплення, стоп-моушну у захопливий світ анімації. Під час воркшопу Родіон Шуб та Всеволод Яцрес розкажуть про найважливіші події з історії анімації, як вона створюється і чим взагалі сьогодні є. Також викладачі запропонують разом з дітьми розробити власних пластелінових героїв, «вдихнути» в них життя, дізнатись секрети їх «оживлення» та різноманітні трюки зйомок.

Фільм «Гра престолів», що полонив усю земну кулю, завітає і на «Дитятко». Член журі з Німеччини Томас Кучера, який працював з візуальними ефектами стрічки, поділиться секретами створення драконів. До слова, міжнародна компанія Pixomondo, яку представляє Томас, має глобальну мережу студій у Лос-Анджелесі, Франкфурті, Штутгарті, Ванкувері, Пекіні, Торонто та Шанхаї. Компанія випускає візуальні ефекти для художніх фільмів, телебачення та реклами.

Вітчизняний режисер анімаційних фільмів, лауреат численних міжнародних премій Манук Депоян проведе майстер-клас «Анімація: від ідеї до реалізації». Учасникам фестивалю пощастить дізнатися від режисера популярного 3 D анімаційного фільму-фентезі «Микита Кожум’яка» секрети створення цього яскравого та захопливого пригодницького фільму.

Фіналістам-телевізійникам, документалістам і кінокреаторам теж запропоновано широкий обсяг нових знань, навиків та вражень.

Так, доктор мистецтвознавства Зоя Алфьорова проведе майстер-клас «Тонкощі пітчингу»; білоруський режисер Наталія Морозова навчатиме акторській майстерності на знімальному майданчику; іранський кінокритик Хамед Солейманзаде розповість, як написати гарний сценарій.

Святкове шоу «Битва фокусників» та перегляд мюзиклу, інтерактивна лекція «Середньовіччя у сучасному кінематографі» та політ у літаку та гвинтокрилі, відвідування тематичних виставок, а також Superior Golf Club і Центрального парку культури та відпочинку імені М.Горького – розважальні заходи, якими організатори фестивалю доповнять навчальну чотириденну програму Міжнародного телефестивалю «Дитятко», що ось вже десять років проводиться на Харківщині під патронатом голови обласної ради Сергія Чернова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *