+38
fest@dytiatko.org.ua

До конкурсної програми ювілейного фестивалю “Дитятко” відібрано 176 робіт з 48 країн світу

До конкурсної програми ювілейного фестивалю “Дитятко” відібрано 176 робіт з 48 країн світу

Цьогорічний фестиваль стає рекордним не тільки за кількістю учасників, які подали свої роботи для участі у “Дитятко”, а й за кількістю робіт відібраних для участі у фінальній частині Міжнародного дитячого телефестивалю “Дитятко”, що відбудеться у Харкові з 5 по 8 вересня.

153 учасники з 48 країн світу матимуть змогу особисто презентувати свої яскраві роботи харків’янам та гостям фестивалю. За словами президента фестивалю, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, десять років тому, започатковуючи телефестиваль «Дитятко», він й уявити не міг, “яку потужну дитячу медіаспільноту організує фестиваль, яку дружню родину із понад ста країн він збере, який політ фантазії прокладе у кілометрах кінострічок та гігабайтах цифрових форматів”.

Майже третина авторів відібраних робіт – юні кіношники та телевізійники, радійники та аніматори з різних куточків України. Загалом свої роботи у фіналі цьогорічного “Дитятко” представлятимуть дитячі колективи з 21 регіону країни.

Довідка: для участі у Х Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі “Дитятко” загалом було подано 1285 робіт з 91 країни світу. Загальний хронометраж конкурсних робіт – понад 260 годин.

У 2017 році у конкурсній програмі фестивалю “Дитятко” змагались 134 роботи з 33 країн світу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *