+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

До конкурсної програми дванадцятого фестивалю “Дитятко” відібрано 235 фільмів та телепрограм

До конкурсної програми дванадцятого фестивалю “Дитятко” відібрано 235 фільмів та телепрограм

Оргкомітет оголосив конкурсну програму ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю “Дитятко”, що проходитиме з 2 по 5 вересня 2020 року. До фінальної частини фестивалю відібрано 235 робіт з 43 країн.

Міжнародна конкурсна програма:

Кращий ігровий фільм дитячої студії

Зошит, Young Movie Makers, Канада

РОМКА та ЮЛЬКА, Дитяча театральна школа м.Одеси та студія короткометражних фільмів «Гоголь Моголь», Україна

Порятунок, режисер: Морган Герін, Франція

Шпигунські вуха, Кіношкола “Відкритий кадр”, Російська Федерація

Чарівні очі, режисер: Джорджія Коренті, Зої Волгарі-Сомер, Ніна Гколія, Крістіна Анагносту, Янніс Клонаріс, Марія Склаву, Нікос Анастасіу, Ніна Царпала, Тассос Палайологос, Феміда Гкассіос, Якоб Сомер, Греція

У боротьбі за чистоту, Дитяча студія телебачення “Перший крок”, АР Крим

Урок №5, Дитяча студія телебачення “Перший крок”, АР Крим

Кожура, Краснодарський центр дитячого кіно “ЛисАрт”, Російська Федерація

Прикольна бабця, ДЮК “Спутник”, Україна

NO COMMENT, режисер: Живар Фаражзаде, Ісламська Республіка Іран

Пам’ятай про мене…, Дитячо-юнацька телестудія “Грані”, Україна

Compromise, режисер: Кей Хон Мін, Гонконг

Distractions, режисер: Йосип Скледар, Андрій Цирквені, Даріо Анджель, Ірма Шкальо, Луція Петковичек, Марія Ніколич, Юріка Ніколич, Хорватія

Заброшка, Дитяча кіностудія “Пошук”, Російська Федерація

Свіча пам’яті, Народний музично-драматичний театр “СвіЧа”, Україна

ХВАСТУН, Дитяча студія “Фокус”, Україна

Early Works, Режисер: Ітан Росс, Великобританія

Страшна помста, Студія кіно та телебачення “Альфа”, Україна

THE PLASTIC GIRL, Початкова школа Sant Josep Oriol, Іспанія

Звідки ви така апетитна?, Дитяча медіа школа NovaModa, Україна

Одне бажання, Кіношкола “Суперстар”, Україна

Ти потрібен!, Дитяча телешкола “Телевізія”, Україна

На відстані, Catcorns & Co. media, Україна

Слабак, Відеостудія “Кадриль”, Російська Федерація

Мікеланджело, Гурток “Школа лідерів”, Україна

Історія однієї книги, Production studio “Рожеві Окуляри”, Україна

Кращий документальний фільм дитячої студії

Де нас нема?, Автори: Зоф’я Чума, Назар Домінчук, Україна

Човни, що плавають назад, режисер: Марк Гіддел Ліванаг, Філіппіни

Моє село, Дитяча студія “Фокус”, Україна

Сучасна Україна моїми очима, Телерадіостудія “Зміна”, Україна

Ескіз до портрета. Історія одного поета, автор: Маша Мартиненко, Україна

Крилатим грунту не треба…, Студія “ФотоКрок”, Україна

Притулок смерті, Агентство “Репортер”, Україна

In the deep end, Режисер: Медді Барнс, Великобританія

ІЛЛЯ ЛЮБОМИРСЬКИЙ. НЕГАТИВ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ, Дитяча студія “1+2”, Україна

Дайте мені СЛОВО…, Гуртки «Дитяче телебачення Т-студія kids» та «Основи учнівського самоврядування» ЦДЮТ№6, Україна

Краща телепрограма дитячої студії

Лялька – Оберег, Студія “Вместе”, Україна

ПроЛеЛето, Дитяча студія телебачення “Перший крок”, АР Крим

Відеоблогер. Аліна Зосім, Студія “Уроки TeleWork”, Україна

Этюд, Студія “З першого дублю”, Україна

Калейдоскоп, Студія кіно та телебачення “Альфа”, Україна

Космічні новини, Дитяча інформаційна ліга “Сузір’я” імені Героя України Леоніда Каденюка, Україна

МРІЙ ДІЙ, Дитяча медіа школа NovaModa, Україна

Weekend на колесах в Амстердамі, VESELKA TV, Україна

Магія числа 13, VESELKA TV, Україна

Життя на карантині, Першокласне ТВ, Україна

“ВДАР!” або Вінницьке дитяче агенство розслідувань, Дитяча телешкола “Телевізія”, Україна

GARMOSHKA, Mishmix studio, Україна

Культурний БЛОГнотик. Рівне літературне, Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків, Україна

Стильняшки, Дитяче інтернет-телебачення «Вуаля», Україна

ДУШ (Доброго ранку, школо!), Шкільне телебачення “19-TV”, Україна

Електромобіль, BigBlog, Латвія

Європа для “чайників”, Продакшен студія “Рожеві Окуляри”, Україна

Світлячки, Дитяча телестудія MÓW Production, Україна

Не тільки у побиті, Телевізійна студія “Наш світ”, Україна

Я теж хочу… мати квітковий магазин, Кіношкола FilmWorkshop, Україна

Кращий анімаційний фільм дитячої студії

Зручне положення, DRF Children Animation Studio, Узбекистан

Хаос монстрів, Toon Club, Індія

Хоррор Хрю-Хрю,  Дитяча анімаційна студія “Кавун”, Російська Федерація

Велика пригода, Початкова школа Горня Радгона, Словенія

Розмалюй мене у щасливий колір!, Початкова школа № 140 м. Варшава, Польща

Сплячий, II початкова школа м. Чаковець, Хорватія

Котячий міраж, Студія творчого кіно VANIMA, Хорватія

Пізніше тебе наберу, режисер: Марія Скутару, Румунія

Історія динозаврів, режисер: Діма Суглобов, Вітя Хаджієв, Україна

Гурт зникаючих тварин, Майстерня з анімації школи Escola Parque, Бразилія

Важлива розмова, Студія “Мультиплан”, Російська Федерація

Сильна історія, Майстерня мультфільмів “Мрії Слона Люсі”, Україна

Чарівне морозиво, режисер: Барбора Валенткова, Ема Кіссова, Мартін Валентко, Міхал Коцка, Моніка Чомова, Наталія Елла Мрвова, Пауліна Тесса Мрвова, Софія Кочкова, Словаччина

Здається, це звичайний зоопарк, Дитяча кіностудія “Кімната 16”, Україна

Піца та лисиця, Студія Creative Space, Естонія

Пилосос, Проект “Картини, що ожили”, Естонія

Далекі культури, Школа EB Fernão Magalhães, Португалія

Речі зі спогадами, Школа EB Padre Manuel de Castro, Португалія

Зерно у чужій землі, Школа EB Corujeira, Португалія

Добра справа, Гурток дитячої анімації та медіа “Чарівники”, Україна

Історія Не4то, Студія Самокат, Україна

Пекуча дружба, режисер: учні 4-А класу, Школа E.B. Paramos, Португалія

Новорічна ялинка у дюнах, режисер: учні 3-Е класу, Школа EBI São Vicente Pereira-Jusã, Португалія

Єва та Гарак, Camera-etc, Бельгія

Чи не все зло на зло, режисер: Теа Пшенічняк, Робертіна Філкович, Хорватія

Сліпі, режисер: Луція Петковичек, Хорватія

Знайомі  комахи, Студія “Анімайліки”, Україна

Гном Пузя, Гурток “Дитяча анімація”, Україна

Любов до яблук, КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка”, Україна

Велика революція винахідників, Студія WILD KIDS, Ізраїль

Followers, VESELKA TV, Україна

Навколосвітня подорож, студія ФотоКрок, Україна

Казка про покликання, Мультиплікаційна студія “12 + 1”, Україна

Вийшли ми у поле…, Мультстудія “КВА”, Україна

Паперові казки, Онлайн-студія анімації “Чудики”, Латвія

Сяюча мрія, режисер: Руслана Яковенко, США

Краща соціальна реклама дитячої студії

Час ніколи не повертається, Початкова школа у м. Скала (Лаконія), Греція

Стоп булінг!, Дитяча телестудія “Медіа-школа Юлії Андріянової”, Україна

Вір у себе!, Скаутська національна організація України Пласт, Україна

Ви можете досягти чого завгодно, просто повірте!, Початкова школа Святого Димітрія, Греція

Слухай себе, Дитяча студія телебачення “Перший крок”, АР Крим

Вір у себе!, Дитячий центр “Clever”, Україна

Перемагай, Гурток “З першого дублю”, Україна

Перше правило кібербезпеки, ТО “Детектив”, Російська Федерація

З думкою про кожного, Студія “КРилаті”, Україна

Зниклі, Студія “Рожеві Окуляри”, Україна

5 проміле, Телевізійна студія “Наш світ”, Україна

Запорука безпеки, Студія “Березіль”, Україна

Краща радіопрограма дитячої студії

Крок у свідомість, Шкільне радіо “VOLNA DRAIVA”, Україна

Молодіжний колектив KBOO: Апокаліпсис, Молодіжний колектив KBOO, США

Україна в стилі діджитайл, Дитяча інформаційна агенція “Крила”, Україна

Казки із шафи, Дитяча медіа школа NovaModa, Україна

Держава у смартфоні: міф чи крок у майбутнє?, Телерадіостудія “Зміна”, Україна

Краща телепрограма, зроблена для дітей

3 дні без батьків та гаджетів, режисер: Чень Гуан-ю, Тайвань

Поїхали: 48 годин, режисер: Грег Лі, Тайвань

Веселі Саморобки, Agugugu, Україна

Телепроект “Теревеньки”, Телерадіокомпанія “РАІ” та ГО “Віолла”, Україна

Салат-десерт “Новорічна ялинка”, ТРК “Вектор”, Україна

Планета Дарвіна, режисер: Естебан Гомес, Чилі

Експерименти або наука для дітей, CNTV Infantil (Дитяче центральне телебачення Чилі), Чилі

Кулінарне шоу Cookляндія, Дитяча медіа школа NovaModa, Україна

Смачно готуємо вдома, режисер: Вікторія Тікус, Україна

Дитячий ранок онлайн, Продюсерський центр Prokidstime, Україна

Кращий серіал для дітей

Казки про голодних ведмедів, режисер: Катерина Карханкова, Олександра Майова, Чехія

Три кота, Режисер: Дмитро Висоцький, Російська Федерація

Джет та тваринки-рейнджери: Вгору! Вгору! Порося летить!, Режисер: Патрік Апура, Філіппіни

Хлорофілія, Режисер: Андрес Сехінкман, Джонатан Барг, Аргентина

Абрака, Режисер: Крістоф Батбіль, Фабрис Нзінзін, Франція

Клаптевий пінгвін, Режисер: Анжела Штеффен, Німеччина

Акула Фінні, Режисер: Аліна Тісо, Канада

Муш-Муш та Мушики, Режисер: Джорі Крістіен, Бельгія, Франція

Це – Джої, Режисер: Домінік Етчекопар, Франція

Зайченятко Дуппі, Режисер: Майкмінне Клінкспур, Маартен ван Воорнвельд, Нідерланди

Пес на ім’я Пет (2 сезон), Режисер: Даніель Кляйн, Франція

Гігантозавр, Режисер: Олів’є Лелардо, Франція

Таффі, Режисер: Ахмед Герруаш, Франція, Великобританія

Welcome, Медійна школа “The BEST”, Україна

Ералаш, Режисер: Борис Грачевський, Російська Федерація

Кращий повнометражний фільм для дітей

Детективне агенство ТБКГ, Режисер: Роберт Тальхайм, Німеччина

Емма, Режисер: Хуліо Гільєрмо Барсенас Санчес, Мексика

Стіна між нами, Режисер: Норберт Лехнер, Німеччина

Мій дідусь – інопланетянин, Режисер: Дражен Заркович, Маріна Андрі Скоп, Хорватія

Моя молодша сестра, Режисер: Олександр Галібін, Російська Федерація

ІММЕНХОФ – Літня пригода, Режисер: Шерон фон Вітерсхайм, Німеччина, Бельгія

Аніко, Режисер: Анна Арутюнян, Вірменія

Фокстер і Макс, Режисер: Анатолій Матешко, Україна

Стіна греблі, Режисер: Веданті Чандракант Дані, Індія

Рокка змінює світ, Режисер: Катя Бенрат, Німеччина

мійселфі, Режисер: Енн Шешонк, Німеччина

Дронині мандрони, Режисер: Катерина Балабай, Україна

Кращий короткометражний фільм для дітей

Буйе, Режисер: Андреас Кордес, Роберт Кьолер, Німеччина

Дрібниці, Режисер: Еміліано Галігані, Італія

Урок, Режисер: Михайло Іллєнко, Україна

Тренч, Режисер: Пауло Сільвер, Бразилія

Те, що треба для Інстаграму, Режисер: Пітер Б’єрре Саллінг, Данія

Привіт, Африко, Режисер: Хасан Серін, Туреччина

Лист до мого друга з Франції, Режисер: Акрам Ель Безаві, Єгипет

Дубі, Режисер: Кіт Гомес, Індія

Стати ЛЕВом, Режисер: Джаміла ван дер Хулст, Томас Роос, Нідерланди, Україна

Де живуть відьми, Режисер: Адам Робінсон, Великобританія

Винятковий день, Режисер: Седрік Спінассоу, Франція / France

Вікно, Режисер: Дхавал Кадакіа, Пратік Сабервал, Індія

Взуття маленької дівчинки, Режисер: Кедар Шреста, Непал

Чай на дні заварника, Режисер: Марк-Олівер Луво, Франція, В’єтнам

Не хвилюйся, Режисер: Мана Паксерешт, Іран

Кольори, Режисер: Меліса Естаба, Іспанія

Не така вже й проблема, Режисер: Христина Квітко, Російська Федерація

Два дюйми вище, Режисер: Стеван Митрович, Канада, Сербія

Під шкірою, Режисер: Емма Брандерхорст, Нідерланди

Познайомтесь з Рамоном, Режисер: Пілар Альдіріко, Аргентина, Уругвай

Частина мене, Режисер: Бруна Кабрал, США

Час блюзу, Режисер: Мігель Ангел Фонт Бізьє, Іспанія

Коробка Саї, Режисер: Мікіко Окамото, Японія

Середа, Режисер: Ліза Делхом, Джеремі Пакует, Канада

Соня любить, Соня не любить, Режисер: Наталія Бєляєва, Словакія

Хлопчик на ім’я Мон, Режисер: Кім Цзіньхонг, Японія

Під шкірою, 1-а професійна середня школа м. Ретимно, Греція

Кращий анімаційний фільм для дітей

Полювання на гамусино, Режисер: Сільвія Маньєс Веласко, Іспанія

КРІНГ!, Режисер: Хільмі Ісмаїл, Малайзія

Битос, Режисер: Денис Ріпамонті, Марія Ноемі Гранді, Італія

Зникнення, Режисер: Еміліано Алькосер, Мексика, Великобританія

Вітер на велосипеді, Режисер: Назанін Собхан Сарбанді, Іран

Нещодавно на пляжі, Режисер: Даніель ван Вестен, Німеччина

Цар Плаксій та Лоскотон, Режисер: Андріан Сахалтуєв, Україна

Історія старенької, Режисер: Ор Леві, Ізраїль

Вальс, Режисер: Марі Міязава, Японія

Гойдалка, Режисер: Поліна Піддубна, Україна

Відьма і немовля, Режисер: Євгенія Голубева, Російська Федерація

Сама собі тут, Режисер: Анна Дудко, Україна

Штовхай, Режисер: Триліна Май, США

Я не Аліса, але ось країна чудес, Режисер: Махді Садат Ахмаді Солеймані, Іран

Тобі і Турбобус, Режисер: Верена Фельс, Німеччина

Мишачий Новий Рік, Режисер: Михайло Солуянов, Російська Федерація

Лист, Режисер: Альона Баранова, Чехія

BRAVE FACTORY, Режисер: Тіна AJ, Андрій AJ, Україна

Кума і звірі, Режисер: Іван Стур, Хав’єр І. Луна Крук, Аргентина

Лисеня на ім’я Гон, Режисер: Такеші Яшіро, Японія

Фільтр Selfie, Режисер: Еліна Пупіна, Україна

Повітряний змій, Режисер: Мартін Сматана, Чехія, Польща, Словаччина

Послухай, тато!, Режисер: Ольга Полієктова, Тетяна Полієктова, Російська Федерація

Тепла зірка, Режисер: Анна Кузіна, Російська Федерація

Через міст, Режисер: Аліша Штайнбергер, Чао Гуді Ву, Канада, Німеччина, Тайвань

Обіцянка, Режисер: Ірина Гаркавець, Україна

Лінія червона та лінія чорна, Режисер: Паола Соррентино, Італія, Франція

Карантинний хор, Режисер: Едоардо Сарторі, Великобританія

Національна конкурсна програма:

Місцеве самоврядування – це ми!

Історії успіху лозівських підлітків, Автор: Ткаченко Тетяна, Україна

Місцеве самоврядування: молодь діє!, Лозівська міська рада старшокласників “Нова хвиля”, Україна

МРІЙ ДІЙ, Дитяча медіа школа NovaModa, Україна

Усе у наших руках, Дитяча телестудія “РАКУРС”, Україна

Молодь змінює світ, Автор: Назарчук Юлія, Україна

Самоврядування – це МИ, Автори: Приходько Вікторія, Бедренець Юлія, Україна

Чугуїв – місто твоє і моє, Дитяча ТВ студія “Обовсемка”, Україна

Ми творці свого майбутнього!, Креативний штаб, Україна

#НеПалиКомпостуй, Студія “Ініціативна молодь”, Україна

Еко-самоврядування, Студія “Рожеві окуляри”, Україна

Екологія живої природи: відновлення та збереження

Розвага або життя?, Дитяча студія телебачення “Перший крок”, АР Крим

Ти є тим, хто забруднює цей світ!, Дитяча студія “TIP-TOP”, Україна

Крокодил та дерева, КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка”, Україна

Дорослі! Врятуйте планету, Громадська організація “Інтелектуальна Ліга”, Україна

Що важливо знати кожному про екоситуацію?, Студія “Рожеві окуляри”, Україна

Смак дій, Телевізійна студія “Наш світ”, Україна

Почни  з себе, Дитяча телестудія “1+2”, Україна

Наше мирне небо

Мирного тобі неба!, Національна скаутська організація Пласт, Україна

Марсианські Земляни, Гурток “Комп’ютерна графіка та анімація” Дитячо-юнацької телестудії “Грані”, Україна

Понад хмарами, Лозівська міська рада старшокласників “Нова хвиля”, Україна

Закохані в небо, Дитяча ТВ студія “Обовсемка”, Україна

Змагання планеристів на аеродромі у Воронові, Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків, Україна

Українська “Мрія” – найкраща в світі, Студія “Дощові хробаки”, Україна

Я не хочу війни, Дитяча студія “1+2”, Україна

конкурс відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like»

Ідеальні в неідеальному світі, Софія Кожевник, Україна

Моє покоління, Софія Комісаренко, Україна

По-швиденькому, Топоркова Олеся, Україна

ЩА как наХИМячусь, Іван Тамашев, Україна

Room Tour у Словаччині, Маргаритка Ковтунець, Україна

Мілена про Шкарпеткожерів, Мілена Гудилко, Україна

Як ми знімали фільм “На відстані”, Catcorns & Co. media, Україна

Карантин не вирок, Яна Бей, Україна

My #QuarantineLife. (Не)Реальность, Діана Погожа, Україна

Довідка:

У 2020 році для участі у фестивалі надійшло майже півтори тисячі конкурсних робіт (1493) від 1292 учасників зі 109  країн світу. Загальна тривалість надісланих робіт – понад 300 годин. Найбільше робіт надійшло від авторів з України, Індії, Ірану, США та Франції.

Найбільш популярними серед дитячих творчих студій традиційно стали номінації на кращий анімаційний та ігровий фільми. Щодо фільмів для дітей, то найбільшу кількість складають короткометражні та анімаційні стрічки.

За 12 років у фестивалі взяли участь 7231 учасник зі 132 країн світу. Загальна кількість конкурсних робіт за ці роки – 9182.

 

One Response

  1. Александра сказав:

    Благодарю вас за информацию

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *