+38
fest@dytiatko.org.ua

Дмитро Кулеба: Все у наших руках. Ніхто нічого не зробить за нас

Дмитро Кулеба: Все у наших руках. Ніхто нічого не зробить за нас

Перебуваючи у Страсбурзі, молодь поспілкувалася із Послом, Постійним представником України при Раді Європи Дмитром Кулебою.

За його словами тема форуму – важлива та актуальна для суспільства. «Протягом століть чоловіки визначали роль жінки: що їй робити або ж чого не варто. Я абсолютно переконаний, що чоловіки мають поступитися монополією та надати свободу і право жінкам самостійно вирішувати чим вони хочуть займатися. Гендерна історія базується на єдиному слові – Повага. А гендерна рівність починається із сім’ї», – зазначив він під час спілкування.

Діти запитували про шляхи подолання дискримінації, різницю та схожість між українцями та французами, нюанси роботи французьких шкіл та ті особливості місцевої освіти, які можна запровадити у вітчизняній школі.

На думку Дмитра Кулеби, схожості: смачна їжа та патріотизм. Відмінність: французи більш відкриті до світу.

Щодо системи навчання, то у Франції вона побудована не на запам’ятовування, а на розумінні, де можна знайти необхідну інформацію, та здатності це зробити. Крім того, дітей навчають медіаграмотності й вони мають більше часу для відпочинку, ніж українські однолітки.

“Все в наших руках. Ніхто нічого не зробить за нас. Все залежить від нас, від кожної людини”, – підсумував він.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *