+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

ДИТЯТКО стає медіафестивалем

ДИТЯТКО стає медіафестивалем


Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/dytiatko/www/fest.dytiatko.org.ua/wp-includes/media.php on line 68

Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» заснований Харківською обласною радою у 2009 році. З цікавого задуму фестиваль перетворився на яскраве й з нетерпінням очікуване свято дитячої творчості. Учасниками фестивалю «Дитятко» за ці роки стали студії та режисери більше ніж зі 100 країн світу.

З часу заснування фестивалю в чотири рази збільшилась кількість конкурсних номінацій, з’явились радіо та музична номінація, повнометражні та короткометражні фільми для дітей, спеціальні номінації національної конкурсної програми, тощо. У 2018 році до оргкомітету надійшло майже тисячу триста конкурсних робіт від 1088 учасників з 91 країни світу. Загальна тривалість надісланих робіт – понад 260 годин.

Фестиваль “Дитятко” – це не тільки показ кращих дитячих фільмів зі всього світу. Це ще й сценарний пітчинг – унікальна можливість для дитячих студій чи окремих молодих авторів, майбутніх режисерів, презентувати свої ідеї, знайти партнерів та, можливо, кошти на реалізацію одного зі своїх майбутніх проектів.

Тож на сьогодні фестиваль переріс суто телевізійний формат, а тому потребував незначного корегування своєї назви, аби якнайточніше відповідати своїм цілям та місії. Тож з 6 грудня 2018 року він став Міжнародним дитячим медіафестивалем «Дитятко».

Фестиваль залишається некомерційним, участь у ньому безкоштовна. Він проводиться серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, телевізійних компаній і об’єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей. «Дитятко» – це майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди та обговорення конкурсних робіт, творчі завдання та заходи культурної програми.

До складу професійного журі щороку входять фахівці різних країн. Особливістю фестивалю “Дитятко” й надалі залишиться те, що саме діти обирають переможця у номінації «Краща телепрограма, зроблена для дітей».

Фестиваль “Дитятко” має партнерські стосунки з дитячими кінофестивалями світу та міжнародними організаціями, підтримується Радою Європи, є членом CIFEJ – Міжнародного центру фільмів для дітей та молоді.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *