+38
fest@dytiatko.org.ua

Візит до штаб-квартири Ради Європи

Візит до штаб-квартири Ради Європи

З 7 по 11 листопада 2017 року переможці IX Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко” у номінації “Місцеве самоврядування — це ми!” перебуватимуть у французькому Страсбурзі, де ознайомляться з інституціями Ради Європи. Починаючи з 2012 року, переможці цієї номінації телефестивалю за ініціативи його президента, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, та за партнерської підтримки Офісу Ради Європи в Україні мають змогу брати участь у Світовому форумі демократії, що проходить щорічно у Палаці РЄ, а також спілкуватися із людьми, які започатковують стандарти демократії та відстоюють права людини у всьому світі.

Тож, вже завтра до Страсбурга помандрують київська дитяча студія телеведучих “Веселка TV, що посіла перше місце за відеороботу “Заміни свій ліфт”, творча команда з Близнюківського району Харківської області за відео “Історія успіху нашої громади” та Дитяча телевізійна студія “ОбовсемКа” з Чугуєва Харківської області за роботу про об’єднану територіальну громаду. Відповідні сертифікати на відвідування штаб-квартири Ради Європи призерам вручив у день закриття ІХ телефестивалю “Диттко” Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні.

Кожен візит до Страсбурга має офіційну частину, яка наповнена зустрічами, дебатами, дискусіями,  і таку, що дозволяє скласти враження про місто і його принади.

Тема цьогорічного Всесвітнього форуму, до якого в тому числі долучаться переможці “Дитятка”, «Чи є популізм проблемою?»

 

Всесвітній форум з питань демократії – це платформа для діалогу та інновацій, присвячена демократії, яка просуває принципи Ради Європи по всьому світу. Форум має справу з проблемами демократії, відштовхуючись від інноваційних ініціатив і практики, заохочуючи дискусії між різними учасниками з метою знайти рішення. Форум займається висвітленням і заохоченням демократичних інновацій з метою зміцнити основи демократичних спільнот. 

Захід сприяє еволюції демократії в сторону більш широких структур та інститутів.У 2017 році Всесвітній форум з питань демократії має бажання розглянути нові ініціативи, підходи, які можуть поліпшити демократичні методи і допомогти партіям, ЗМІ та іншим політичним суб’єктам оновити зв’язок з громадянами і функціонувати на оптимальному рівні в 21-му столітті.

Ідея форуму полягає в тому, щоб вирішувати конкретні проблеми через критичний аналіз тестованих ініціатив. Ініціативи будуть представлені в коротких виступах, оцінені мультидисциплінарними групами і учасниками. Основні висновки і уроки обговорюватимуться на підсумковій сесії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *