+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

Володимир Скоробагач нагородив авторів найкращої роботи про охорону довкілля

Володимир Скоробагач нагородив авторів найкращої роботи про охорону довкілля


Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/dytiatko/www/fest.dytiatko.org.ua/wp-includes/media.php on line 68

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач під час церемонії закриття Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» вручив нагороди переможцям у номінації «Екологія живої природи». Ними стали учні Школи фільммейкеров «Новий кадр» з роботою «Сміттєві люди».

Володимир Скоробагач звернувся до гостей урочистого заходу: «Хочу привітати всіх із закриттям фестивалю, який за роки його проведення вже став візитною карткою нашого міста і довів, що зірки запалюють не тільки в Голлівуді, але і у нас, в нашому рідному Харкові».

Він зазначив, що минулого року, в рамках фестивалю була заснована номінація «Екологія», яка допомагає дізнатися, якою бачать нашу планету діти, а головне – чи знають вони як її зберегти.

«Кожна робота – цікава і гідна поваги. Кожна творча група розкрила проблеми екології і я впевнений, що працюючи над роликами хлопці зрозуміли, що від них самих залежить те, якою буде наша природа! Хочу подякувати всім, хто брав участь в цій номінації, і сказати, що ви великі молодці і ви вже зробили свій внесок в збереження нашої природи», – сказав заступник голови обласної ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *